Kariera

Szukasz ciekawej pracy w młodym zespole, satysfakcjonujących warunków zatrudnienia z możliwością dalszego rozwoju zawodowego, a ponadto jesteś osobą ambitną, pełną pomysłów, pragnącą podejmować nowe wyzwania zgłoś się do nas.

 

 • 7 powodów, dla których warto pracować w Tekpro.
  • Tekpro to więcej niż miejsce pracy.
  • Pracując w Tekpro będziesz codziennie miał okazję zdobywać nowe umiejętności i kompetencje.
  • Atmosfera w naszej firmie stwarza doskonałe warunki dla promowania inicjatyw pracowników oraz ich aktywnego udziału w planowaniu zadań i wybieraniu najlepszych rozwiązań.
  • W codziennej pracy kładziemy bardzo duży nacisk na komunikację i kreatywność.
  • Tekpro to zespół silnie zmotywowanych inżynierów i specjalistów aktywnie budujących swoja przyszłość.
  • Jako pracownik Tekpro jesteś częścią międzynarodowej Grupy DEC.
  • Naszym celem jest doceniać i wynagradzać pracę zespołową, wspierać wymianę doświadczeń, optymalizować zdobytą wiedzę i doskonalić nasze umiejętności.
 • Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:
  • Planista w dziale konstrukcyjnym
  • Monter automatyki i elektryki
  • Monter maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Kontroler jakości

Jeśli jesteś osoba ambitną, pełną pomysłów, pragnącą podejmować nowe wyzwania skontaktuj się z nami. Aplikację zawierającą CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@dec-group.pl w temacie podając nazwisko, imię i nazwę stanowiska.

Szczegółowe informacje załączone zostały w plikach pdf znajdującym się do poniżej...

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@dec-group.pl.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@dec-group.pl.

Dostarczamy urządzenia do
obsługi materiałów sypkich w zakresie:
2018-09-27
Polagra Tech 2018 w Poznaniu (30.09.-04.10.) oraz SyMas Maintenance w Krakowie (10.10.-11.10)
Już wkrótce Dec Poland Tekpro pojawi się na dwóch ważnych imprezach targowych. Polagra Tech 2018 w Poznaniu (30.09.-04.10.) oraz SyMas Maintenance w Krakowie (10.10.-11.10). Zapraszamy na nasze stoiska.
więcej»
2018-07-18
Nowe Biuro Techniczne w Rzeszowie.
DEC Poland Tekpro otworzyło nowe Biuro Techniczne w Rzeszowie.
więcej»