04/2020 – Rozbudowa siedziby firmy. Dołączenie Inno4Life do Grupy Dec

Grupa Dec zwiększa swoją zdolność produkcyjną.

Pomimo panującej obecnie na świecie sytuacji, Grupa Dec zapewnia nieprzerwane dostawy produktów oraz usług dla swoich Klientów.

Pragniemy również z dumą poinformować, że nasza jednostka produkcyjna w Polsce, zachowując pełną operacyjność, zwiększyła powierzchnię produkcyjną o 450m2 – daje nam to 1.200 m2, wliczając obszar centrum testowego.

Aktualnie w rozbudowanej siedzibie, ponad 100 inżynierów, techników produkcji, testów oraz logistyki pracuje nieprzerwanie, aby zapewnić ciągłość dostaw dla naszych Klientów.

Inno4Life B.V. – nowy nabytek Grupy Dec.

Z nie mniejszą przyjemnością pragniemy także ogłosić dołączenie do Grupy Dec nowej firmy – Inno4Life z siedzibą w Bredzie, w Holandii. Firma Inno4Life wprowadza do portfolio Grupy Dec innowacyjne rozwiązania dla przemysłu farmaceutycznego i biotechnologicznego z zakresu urządzeń napełniających dla cieczy i proszków. Technologia mikro-dozowania opracowana w laboratoriach Dec w połączeniu z know-how Inno4Life w dziedzinie farmaceutycznych urządzeń pakujących, to idealne połączenie, które pozwoli nam oferować unikalne i wydajne rozwiązania dla aseptycznych linii napełniających, zarówno w wykonaniu standardowym jak i ‘custom-made’.

Inno4Life specjalizuje się także w implementacji rozwiązań z dziedziny serializacji produkcji, w celu ułatwienia procesu pakowania, czy liofilizacji w przemyśle farmaceutycznym.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie www.inno4life.com