DEC Poland Tekpro

Firma DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. została założona  w marcu 2007 roku przez dwa podmioty zagraniczne – duńską firmę TEKEMAS A/S   i szwajcarską Dietrich Engineering Consultants sa .

 

 

Jesteśmy firmą inżynierską dostarczającą pojedyncze urządzenia oraz kompletne instalacje przemysłowe do obsługi materiałów sypkich w procesach produkcyjnych.

Oprócz sprzedaży pojedynczych urządzeń zajmujemy się wspólnie z Klientem przygotowaniem projektów oraz kompleksowych rozwiązań technologicznych pod klucz. Opracowujemy koncepcje oparte na formule „process basic engineering project”.

Naszymi Klientami są firmy działające w branżach farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej i tworzyw sztucznych.

Oferowana przez nas technologia próżniowo-ciśnieniowego przemieszczania, dozowania oraz mieszania produktów pozwala na całkowitą hermetyzację i inertyzację procesów.

Dec Poland Tekpro reprezentuje także uznanych europejskich producentów, którzy uzupełniają naszą ofertę o urządzenia pozwalające stworzyć kompletną instalację produkcyjną.

Bogate doświadczenie firm założycielskich i zdolność rozwijania nowych technologii czynią Tekpro użytecznym partnerem dla firm przetwarzających materiały sypkie w procesach produkcyjnych.

  • Projekt

  • Montaż

  • Uruchomienie

DEC Poland Tekpro

Skontaktuj się z namiTa strona jest chroniona przez reCAPTCHA z zastosowaniem Polityki prywarności i Warunków usługi Google.